Marius Lauraitis

Renginių vedėjas - Marius Lauraitis.

Aktyviai organizuoju ir vedu įvairaus pobūdžio renginius. Renginius organizuoti, - tai įdomus ir sudėtingas darbas, kadangi susipina daug įvairių faktų, kurie sudaro visumą. Kad viskas sklandžiai pavyktų - reikia tikrai daug patirties šioje srityje, o žinios įgyjamos dirbant komandoje, kurios yra pačios vertingiausios. Kiekvienas profesionalus renginių vedėjas pasakys, kad neužtenka vien tik renginio vedėjo. Be abejo reikalinga komanda, kuria tampa ne tik aptarnaujantis personalas, vedėjas, dj, bet ir renginio svečiai. Aš padedu svečiams rasti savo rolę šventės metu, sukurti gerą atmosferą. Mano darbas - padaryti įdomu bei išskirtinį renginį. 

Antanas Kišūnas

Vestuvių vedėjas Antanas Kišūnas. Didelę patirti sukaupęs įvairiuose projektuose. Jo veidas dažnai matomas ne viename TV seriale, reklamose, teatro arenose. Jis yra puikus renginių vedėjas, lengvai jaučiantis bet kokio amžiaus publiką.

Marijus Bagdonavičius

Vedėjas Marijus Bagdonavičius Mylimas aktorius, režisierius ir renginių vedėjas. Žmogus pelnęs publikos simpatijas šokių projekte savo linksmu nuoširdumu. Pokštininkas, ne tik dainuojantis ir šokantis. Charizmatška asmenybė. Anglų ir rusų kalbos tobulai, taip pat užfiksuotas bekalbantis lenkų ir latvių kalbomis iš TV ekrano. Tikras optimizmo užtaisas ant scenos.

dj team

  • DJ Robertas DJ Robertas

    Robertas Dvilinskas, kaip ir daugelis šios srities atstovų, karjerą pradėjo klasės žiburėliuose, mokyklos diskotekose ir naktiniuose klubuose. Sukaupęs nemažai patirties, karjerą tęsia įvairiuose renginiuose: vestuvėse, įmonių šventėse, privačiuose vakarėliuose.Lengvai jaučiantis bet kokio amžiaus publiką, daugybę renginių dirbo su įvairiais žinomais vedėjais.

  • Techninis servisas visiems renginiams